Beykent Güvenlik ve Kamera Sistemleri

0532 556 15 19 | kamera@beylikduzupc.com

Beykent Güvenlik Kamera Kurulum ve Teknik Servis

Beykent Güvenlik Kamera Kurulum ve Teknik Servisi Olarak Hızlı Ve Kaliteli Servis Vermek İlk Prensibimizdir.

Servis Hizmetimiz Beylikdüzü İlçesinin Adnan Kahveci, Dereağzı, Cumhuriyet, Büyükçehir, Barış,Sahil, Marmara ve Kavaklı Mahallelerini Kapsamaktadır.

Firmamız 2009 yılından bu yana güvenlik kamera, parmak izi okuyucu, kartlı geçis sistemleri ve yangın sistemleri kurulum - montaj ve teknik servis hizmeti vermektedir.

0532 556 15 19 numaralı servis destek hattımızdan servis yada kurulum talebinde bulunmanızdan sonra maksimum 3 saat içerisinde personellerimiz yerinize gelerek keşif yapar ve gerekli olursa kurulum veya servis hizmetini aynı anda vermektedir.

Uzman Kadromuz tarafından sorunlarınıza ivedi bir şekilde çözüm bulup, gerek yerinde bilgisayar servisi gerekse firmamızda arıza giderilerek siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözüm üretmekteyiz. Servis talebinde bulunmanız halinde bulunduğunuz işletme yada eve teknik servis personeli yönlendirilir ve en kısa sürede çözüme ulaşabilmeniz sağlanır.

Her marka kamera ve güvenlik sistemi yedek parça ve ürün satışımız mevuttur.

Beylikdüzü Bilgisayar Hizmetleri olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Beylikdüzü, Beykent, Bahçeşehir, Hadımköy, Büyükçekmece, Gürpınar, Yakuplu, Kıraç, Çakmaklı, Ambarlı, Tepecik, İnnovia, Mimarsinan, Mimaroba, Batıköy, Güzelce, Kumburgaz, Akçaburgaz

  • notebook tamiri
  • notebook anakart değişimi
  • notebook arıza tespiti

Notebook - Laptop Tamiri ve Servisi konusundada uzman personellerimiz bulunmaktadır. Arızalı notebooklarınızı adresinizden teslim alıp arızasını tespit ettikten sonra fiyat teklifimizi kabul ederseniz onarımını yapmaktayız. Notebook - Laptop Arıza tespitimiz ücretsizdir.

  • cep telefonu tamiri servisi

Cep Telefonu Tamiri ve Servisi konusundada uzman personellerimiz bulunmaktadır. Arızalı cep telefonlarınızı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile adresinizden teslim alıp arızasını tespit ettikten sonra fiyat teklifimizi kabul ederseniz onarımını yapmaktayız.

Firmamızın Verdiği Hizmetler;

Güvenlik ve Kamera Sistemleri,Parmak İzi Okuyucu,ip Kamera Kurulum ve teknik servis,yangın ihbar sistemleri